Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 3 st, 1900-tal empirstil, mörkfanerad, sitthöjd ca 43 cm

Bruksspår

848405

2020-12-11