Golvur 17/1800-tal

Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal
Golvur 17/1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, 17/1800-tal, bemålat trä med inläggningar, lod, pendel samt nyckel medföljer, höjd ca 213 cm

Skador, slitage

848416

2020-12-11