Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALLAR, ett par, gustaviansk stil, skuren dekor, kopplade ben, höjd ca 48, 50x37 cm
Skador, slitage, fläckar
848421
2020-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här