Pallar ett par

Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par
Pallar ett par

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLAR, ett par, gustaviansk stil, skuren dekor, kopplade ben, höjd ca 48, 50x37 cm

Skador, slitage, fläckar

848421

2020-12-11