Toilettbord rokokobord

Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord
Toilettbord rokokobord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTBORD, rokokostil, 1900-tal, överdel med spegel, 3 lådor i sarg, vitmålad och bronserad, höjd ca 137, 96x46 cm

Slitage, märken

848447

2020-12-15