Sidobord England 1900-tal

Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal
Sidobord England 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, England, rund modell, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, 2 lådor, ben med hjultrissor, höjd ca 60, diameter 49 cm

Bruksspår

848450

2020-12-11