Akvarell båtmotiv

Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv
Akvarell båtmotiv

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Danska ångfartyget "Excellence Pleske", otydlig signering, daterad 1910, akvarell, ca 30x45 cm

Färgbortfall, mindre fläck

848454

2020-12-11