Oljemålning George Hann

Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann
Oljemålning George Hann

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE HANN (1900-1979): Parkmotiv med damm, dubbelmålad, baksida med stadsmotiv, signerad George Hann, olja på pannå, ca 46x66 cm

848455

2020-12-11