Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, försilvrad metall, 1900-talets mitt, grönlackerad höj- och sänkbar skärm, höjd 52 cm
Slitage, skärmen något instabil, ej funktionstestad, SAV garanterar inte funktionen
848460
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här