Vjeteslav Kliuchnikov

Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov
Vjeteslav Kliuchnikov

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Syren i glasvas", 2018, olja på duk, signerad, ca 50x60 cm

848461

2020-12-01