Konsoler

Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler
Konsoler

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLER, 3 st, 1900-talets första hälft, trä, höjd ca 23x25 cm

Bruksslitage, senare bemålad

848465

2020-12-14