Korgfåtölj 1900-tal

Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal
Korgfåtölj 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORGFÅTÖLJ, 1900-tal, bambu och rotting, med lös dyna, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

848487

2020-12-07