Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, blandteknik på pannå, uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 51x63 cm
Övre kant med mindre fläckar, skador och spikhål
848488
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här