Sture Wikström

Sture Wikström
Sture Wikström

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993): komposition, blandteknik på pannå, uppfodrad på pannå, signerad, bildmått 51x63 cm

Övre kant med mindre fläckar, skador och spikhål

848488

2020-12-12