Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE OHLSSON, fat, silver, punsad och driven dekor av midsommardans, stämplad Silvergillet AB, Malmö 1978, signerad Olle Ohlsson 1978, nr 53/350, 14x16,5 cm, vikt ca 268 g
848494
2020-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här