Olle Ohlsson fat

Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat
Olle Ohlsson fat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE OHLSSON, fat, silver, punsad och driven dekor av midsommardans, stämplad Silvergillet AB, Malmö 1978, signerad Olle Ohlsson 1978, nr 53/350, 14x16,5 cm, vikt ca 268 g

848494

2020-12-03