Felix Eyskens oljemålning

Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning
Felix Eyskens oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELIX EYSKENS (Belgien 1882-1968): Trappa - motiv från Versaille, signerad, olja på pannå, 22x27 cm

848497

2020-12-04