Skulptur Buddha

Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha
Skulptur Buddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Sino-Tibetansk, 1900-tal, liggande Buddha, patinerad metall, mått 28,5x8,5x16,5 cm

Visst ytslitage, mindre bristningar

848506

2020-12-10