Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, 1 par ljusstakar, "Liljeholmens ljusstake N:r 5", betsad trä, höjd ca 16 cm
Bruksslitage, repor, märken, smärre avslag
848512
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här