Carl Malmsten ljusstakar

Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar
Carl Malmsten ljusstakar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, 1 par ljusstakar, "Liljeholmens ljusstake N:r 5", betsad trä, höjd ca 16 cm

Bruksslitage, repor, märken, smärre avslag

848512

2020-12-12