Stolar samt bord 3 dlr
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR SAMT PELARBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stolar med rygg och sits av rotting, sitthöjd ca 45, bordets höjd ca 70, diameter ca 48 cm
Bruksslitage, skivan till bordet går att skruva av
848522
2020-12-12