Stolar samt bord 3 dlr

Stolar samt bord 3 dlr
Stolar samt bord 3 dlr
Stolar samt bord 3 dlr
Stolar samt bord 3 dlr
Stolar samt bord 3 dlr
Stolar samt bord 3 dlr

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR SAMT PELARBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stolar med rygg och sits av rotting, sitthöjd ca 45, bordets höjd ca 70, diameter ca 48 cm

Bruksslitage, skivan till bordet går att skruva av

848522

2020-12-12