Soffbord egyptiserande

Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande
Soffbord egyptiserande

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, valnöt samt bonad björk, kopparskiva med egyptiserande dekor, höjd 48, diameter 112 cm

Smärre slitage, bortfall av lack i mitten på skiva

848523

2020-12-12