Soffa fåtölj clubmodell

Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell
Soffa fåtölj clubmodell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, skinn, clubmodell, soffans längd ca 210 cm

Slyage, skador

848527

2020-12-02