Ljuskrona korgmodell

Ljuskrona korgmodell
Ljuskrona korgmodell
Ljuskrona korgmodell
Ljuskrona korgmodell
Ljuskrona korgmodell
Ljuskrona korgmodell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, korgmodell, 1900-talets mitt, stomme i mässing, elektrifierad, höj ca 60 cm, diameter

Ej funktionstestad, SAV garanterar EJ funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage, enstaka prismor kan saknas

848551

2020-12-12