Soffa "Diplomat" John Home
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHN HOME, soffa, "Diplomat", HK Furniture, 1970-tal, mönstrad tygklädsel, längd ca 255 cm, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage, en sittdyna med mindre hål på klädsel, en fotbricka lös, klädsel ställvis med fläckar
848556
2020-12-12