Soffa "Diplomat" John Home

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHN HOME, soffa, "Diplomat", HK Furniture, 1970-tal, mönstrad tygklädsel, längd ca 255 cm, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, en sittdyna med mindre hål på klädsel, en fotbricka lös, klädsel ställvis med fläckar

848556

2020-12-12