Skrin ebenholts 1920-tal

Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal
Skrin ebenholts 1920-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1900-talets första hälft, ebenholts, karvsnittsdekor, höjd ca 12, 27x18,5 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, skador, avslag

848558

2020-12-12