Anders Zorn etsning Frida

Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida
Anders Zorn etsning Frida

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Frida, 1914, signerad i blyerts samt i plåten Zorn och daterad 1914, etsning, 19,6x14,7 cm

848562

2020-12-02