Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

20 000 SEK

Kuvaus

AXEL OLSON (1899-1986): Stenbrott, Söndrum,
signerad Axel Olson, olja på duk, 65x54 cm

Kuntoraportti

848588

Päivämäärä:

2020-12-02