Damur i platina art deco

Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco
Damur i platina art deco

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMARMBANDSUR, art deco, 1920/30-tal, platina, manuell, mineralglas, boett besatt med diamanter samt baguetteslipade blå stenar, boettnr. 435, läderarmband med lås 18 k vitguld, 10x28 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med slitage

848590

2020-12-02