Autografer

Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUTOGRAFER, 3 st, bestående av: Leonardo DiCaprio (signerat på pressmatrialet ur filmen The Aviator), Harrison Ford, Beyonce Knowles

PROVENIENS: Signerade vid intervju tillfälle av filmjournalisten Gunnar Rehlin

Med dedikationer

848592

2020-12-02