Autografer
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUTOGRAFER, 3 st, bestående av: Leonardo DiCaprio (signerat på pressmatrialet ur filmen The Aviator), Harrison Ford, Beyonce Knowles
PROVENIENS: Signerade vid intervju tillfälle av filmjournalisten Gunnar Rehlin
Med dedikationer
848592
2020-12-02