Vas Emile Gallé

Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé
Vas Emile Gallé

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EMILE GALLÉ, vas, glas, Art Noveau, Frankrike, dekor i överfång med orange i olika toner mot gultonad och ofärgad fond, signerad Gallé, höjd ca 15, diameter ca 21 cm

Smärre slitage

848597

2020-12-10