Soffa svart skinn

Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn
Soffa svart skinn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1950/60-tal, svart skinn, lösa plymåer, sitthöjd ca 38, längd 187 cm

Slitage och skador

848613

2020-12-02