Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, körsbär, dörrpar med skuren dekor, invändigt med 3 hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 138, 100x45 cm

Bruksslitage, märken, repor och slag, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

848618

2020-12-08