Skåp
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, körsbär, dörrpar med skuren dekor, invändigt med 3 hyllplan samt 2 lådor, höjd ca 138, 100x45 cm
Bruksslitage, märken, repor och slag, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen
848618
2020-12-08