Kopparstick Franco Leidi

Kopparstick Franco Leidi
Kopparstick Franco Leidi
Kopparstick Franco Leidi
Kopparstick Franco Leidi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

FRANCO LEIDI (född 1933-2008): "Gömstället", signerad Franco Leidi, numrerad 20/30, kopparstick, bildmått ca 9,5x7 cm

848637

2020-12-10