Madeleine Pyk gouache

Madeleine Pyk gouache
Madeleine Pyk gouache

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (1934):" Genom gamla stan", gouache på papper, signerad, daterad Nice 1988, bildmått ca 16x23 cm

848638

2020-12-10