Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, fanerat i valnöt, skulpterad pelarfot, höjd 73, 123x78 cm

Fanerskador

848639

2020-12-02