Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 4 st mopsar, keramik, 1900-tal, 2 av dem signerade Deef ©, höjd 2,5- 13 cm.

Ytslitage, färgbortfall.

848642

2020-12-13