Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRITTFURN, "Barrington", soffa, 2000-tal, skinn, Range D, längd ca 225, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage
848644
2020-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här