Soffa Brittfurn Barrington

Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington
Soffa Brittfurn Barrington

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRITTFURN, "Barrington", soffa, 2000-tal, skinn, Range D, längd ca 225, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

848644

2020-12-02