Axel Nilsson stilleben oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1991): "Stilleben med målarskrin och blå flaska", signerad Axel Nilsson, olja på duk, ca 65x50 cm

848660

2020-12-10