Matbord Danmark

Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark
Matbord Danmark

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKOVMAND & ANDERSEN, Danmark, matbord, 2 iläggsskivor á 50 cm, teak, 1960-tal, etikettmärkt, höjd 73, diameter 110 cm

Ytslitage

848678

2020-12-02