Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, "Nymphe", art noveau-stil, 1900-talets första hälft, patinerad metall, signerad Zollé i godset, höjd 14 cm

Åldersrelaterat ytslitage

848679

2020-12-13