Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, intarsiadekor, bronsbeslag, glashyllor, underdel med smålådor bakom lucka, överdel med låda, invändigt med belysning, höjd 153, 89x38 cm, nyckel finns
Slitage, nyckel finns
848680
2020-12-02