Litografi Ola Billgren

Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren
Litografi Ola Billgren

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad Ola Billgren, daterad 83, numrerad 37/200, seriegrafi, ca 37x41 cm

848684

2020-12-10