Nils Emil Lundström vas Rörstrand

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, (1865-1960), vas, jugend, Rörstrand, blomsterdekor i relief, signerad N.L Rörstrand, höjd ca 27 cm

Omfattande fotringsnaggar

848703

2020-12-02