Karmstolar Eva Bruno Mathsson

Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson
Karmstolar Eva Bruno Mathsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstolar ett par, karm i bok och sits i flätad sadeljord, firma Karl Mathsson 1977, brännmärkta, sitthöjd ca 35 cm

skador, slitage, märken, fläckar

848734

2020-12-14