Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JIRI ANDERLE (Född 1936): "El Ladid", färgetsning, signerad och numrerad 69/70, bladtstorlek 75 x 63 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
848748
2020-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här