Jiri Anderle

Jiri Anderle
Jiri Anderle

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JIRI ANDERLE (Född 1936): "El Ladid", färgetsning, signerad och numrerad 69/70, bladtstorlek 75 x 63 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

848748

2020-12-08